Met een collectieve zorgverzekering van CZ kunnen werkgevers als extra service gebruikmaken van de Zorgmakelaar. De Zorgmakelaar zet zich in om een snelle terugkeer van verzuimende medewerkers te bevorderen. En helpt werkgevers bij het vinden van oplossingen om verzuim te voorkomen. Voor werkgevers, die exclusief met CZ een collectieve zorgverzekering hebben gesloten, is de dienst gratis voor àlle werknemers. Dus ook voor niet CZ-verzekerden.
-
Bemiddeling bij wachtlijsten, zodat een medewerker sneller terecht kan bij een ziekenhuis, specialist of andere zorgverlener. Deze bemiddeling wordt desgewenst al vanaf de eerste verzuimdag gestart.
-
Bij verzuim kijkt de Zorgmakelaar waar de behandelingen het beste plaats kunnen vinden. Daarbij wordt niet alleen naar arbeidgerelateerde zorg gekeken, maar ook naar reguliere zorg. Dat kan werkgevers een flinke kostenbesparing opleveren.
-
Advies bij medische vragen. Ook voor andere praktische vragen over bijvoorbeeld de inzet van huishoudelijke hulp of traumaopvang, hulpmiddelen en cursussen kunnen werkgevers bij de Zorgmakelaar terecht.
Voor meer informatie over de Zorgmakelaar kunt u contact opnemen met uw accountmanager.
Met een collectieve zorgverzekering van CZ kunnen werkgevers ook gebruikmaken van de:
Voor vragen hierover of andere vragen over bedrijf en gezondheid kunt u ook terecht bij uw accountmanager.