CZ biedt informatie over zorgverleners en vergoedingen. Waar moet u bijvoorbeeld aan denken als u naar een zorgverlener gaat? Ook vindt u hier advies over medicijnen en hulpmiddelen.
Zorg kan altijd beter. Dat is al jaren het devies van CZ. CZ zet in 2011 opnieuw een stap om de kwaliteit van zorg te verbeteren. CZ wil voor bepaalde operatieve behandelingen waarbij grote kwaliteitsverschillen bestaan tussen ziekenhuizen, alleen nog contracten sluiten met ziekenhuizen die de beste medische kwaliteit bieden.
Lees meer...Per 1 januari 2010 worden de slijmoplossers (mucolytica): acetylcysteine en mercaptoethaansulfonzuur en dornase alfa niet meer vergoed voor patiënten met COPD.
Het Canisius-Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen is het eerste ziekenhuis in het werkgebied van CZ dat zowel voor de kinderafdeling, de kinderdagbehandeling en de kraamafdeling een Smiley heeft; een keurmerk voor ziekenhuizen die kindvriendelijk zijn.
Lees meer...