Contact medisch specialistische zorg

Bent u zorgaanbieder en hebt u een vraag? Of wilt u meer informatie over medisch specialistische zorg? Neem dan contact op met één van onze medewerkers.

Relatiebeheer Zorgverleners

CZ
Relatiebeheer Zorgverleners
Postbus 5130
5004 EC TILBURG

Telefoonnummer: (0113) 27 49 99
E-mail: rz.ziekenhuizen@cz.nl

Zorginkopers Medisch Specialistische Zorg per regio

Zeeland, Rijnmond-Zuid 
Hans de Potter
Telefoonnummer: (0113) 27 45 24
E-mail: hans.depotter@cz.nl

West-Brabant
Edwin van der Meer
Telefoonnummer: (013) 594 94 11
E-mail: edwin.van.der.meer@cz.nl

Zuidoost-Brabant, Midden-Brabant
René Schunselaar
Telefoonnummer: (0113) 27 45 39
E-mail: rene.schunselaar@cz.nl

Nijmegen en Arnhem
Nico Heyne
Telefoonnummer: (013) 594 91 54
E-mail: nico.heyne@cz.nl

Haaglanden en Leiden
Joris Ament
Telefoonnummer: (013) 594 94 28
E-mail: joris.ament@cz.nl

Zuid-Limburg en Twente
Nico Martens
Telefoonnummer: (046) 459 55 74
E-mail: nico.martens@cz.nl

Noord- en Midden-Limburg, Rijnmond-Noord en Zwolle
Gé Keizers
Telefoonnummer: (013) 594 91 35
E-mail: ge.keizers@cz.nl

Utrecht, Flevoland en Noordoost-Brabant
Joost Bruinsma
Telefoonnummer: (013) 594 92 54
E-mail: joost.bruinsma@cz.nl

Friesland en Groningen
Debbie Roijen
Telefoonnummer: (013) 593 82 03
E-mail: debbie.roijen@cz.nl

Amsterdam en Drenthe
Mark van Kralingen
Telefoonnummer: (013) 583 80 84
E-mail: mark.van.kralingen@cz.nl

Noord-Holland en Dordrecht
Jeroen Toet
Telefoonnummer: (076) 524 31 02
E-mail: jeroen.toet@cz.nl

Controles

Telefoonnummer: (013) 594 99 25
E-mail: controles.declaraties.tb@cz.nl

Declaraties

Telefoonnummer: (013) 594 98 97
E-mail: ziekenhuizen@cz.nl

VECOZO

CZ zorgverzekeringsbedrijf helpdesk VECOZO
Telefoonnummer: (013) 46 25 641
E-mail: support@vecozo.nl