Aanvraag dienstverlening CZ Zorgcoach

De CZ Zorgcoach helpt u om de best passende interventie voor uw medewerker te selecteren en in te zetten. En zorgt ervoor dat uw medewerker snel met de interventie aan de slag kan.

Soms is toestemming van uw medewerker nodig:

Groepsinterventie?

Dan heeft u géén toestemming nodig van de medewerker. U vraagt direct onze dienstverlening aan via het formulier onderaan deze pagina.

Interventie, arbeidsdeskundig onderzoek, werkplekonderzoek, wachtlijstbemiddeling of zorgadvies?

Dan heeft u wél toestemming van de medewerker nodig.

 

Dat werkt zo:

  1. De CZ Zorgcoach neemt contact op

    De CZ Zorgcoach neemt contact op met de medewerker om de aanvraag te bespreken en toestemming te vragen. De medewerker ontvangt hiervan een e-mail.

  2. Onze zorgcoach start de aanvraag

    Onze zorgcoach start de aanvraag of het verzoek nadat de medewerker toestemming heeft gegeven. Het toestemmingsformulier dat de medewerker hiervoor invult gaat naar de CZ Interventie Expert.

  3. Op de hoogte

    Wij houden u op de hoogte.

In het kader van de Algemene Verordening Gegevensbescherming worden met betrekking tot de dienstverlening alleen voor zover strikt noodzakelijk gezondheidsgegevens met u gedeeld. U ontvangt daarnaast informatie over de voortgang.

Gezondheidsgegevens worden alleen met u, of uw bedrijfsarts, gedeeld voor zover dit noodzakelijk is en is toegestaan op grond van de AVG.

Lees de toelichting op het toestemmingsformulier dienstverlening CZ Zorgcoach

Kunt u hulp gebruiken? We zijn er voor u